.::OnePieceDream::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.::OnePieceDream::.

Δημιουργήστε χαρακτήρα και ταξιδέψτε στον κόσμο του One Piece...
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)

Go down 
+18
Zakeriel
Kuroko
BillKill
Ojou D.
Elé Blackheart
Jesteru
Zura
Mayakovsky
Hellgar
Nozomu
Heiwajima
DIRK
Rikuo
Ronios
el Latino
Phoenix Marco
FonikoKriari
DreamAdmin
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next
AuthorMessage
DreamAdmin
Administrator - Founder
DreamAdmin


Posts : 692
Join date : 2012-10-13
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 0:44:28

gyro kotopoulo wrote:
hello
Για κάποιο λόγο πείνασα!
Back to top Go down
https://onepiecedream.rpg-board.net
DreamAdmin
Administrator - Founder
DreamAdmin


Posts : 692
Join date : 2012-10-13
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 0:46:08

Ronios wrote:
Ποιος καλός άνθρωπος μπορεί να μου μεταφέρει τον Roni από του Luffy το φόρουμ και να με εγκρίνει κιόλας.. Εεε mr. admin?!!!!!
Μια βρωμοδουλειά θα την κάνω. Μετά σειρά σου...
Back to top Go down
https://onepiecedream.rpg-board.net
Ronios
Forum Member



Posts : 28
Join date : 2012-10-27

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 0:54:26

DreamAdmin wrote:
Ronios wrote:
Ποιος καλός άνθρωπος μπορεί να μου μεταφέρει τον Roni από του Luffy το φόρουμ και να με εγκρίνει κιόλας.. Εεε mr. admin?!!!!!
Μια βρωμοδουλειά θα την κάνω. Μετά σειρά σου...

Μπράβο καμάρι μου γιατί αν περιμένεις από εμένα να ψάξω τι πρέπει να κάνω, μάλλον δεν θα γίνει ποτέ!!! (όχι ότι μετά θα γράφω φουλ, απλά θα έχω χρώμα κυβέρνησης...!) Λοιπόν, αύριο ότι ώρα θες μετά τις 8 έρχεσαι! Θα πάρω και το λάπτοπ κάτω για αυτό που σου είπα! Πάω για ύπνο γιατί 6:15 ξυπνάω...!
Back to top Go down
Phoenix Marco

Phoenix Marco


Posts : 167
Join date : 2013-06-11
Age : 29

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 2:11:55

Καλησπέρα!

Hodor
Back to top Go down
Ojou D.

Ojou D.


Posts : 20
Join date : 2013-07-08

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 2:44:14

Χόντορ χόντορ χόντορ
Back to top Go down
FonikoKriari

FonikoKriari


Posts : 251
Join date : 2013-03-19
Age : 29
Location : Nerdia

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 3:46:04

Καλημέρα!:king: 
Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcQb4Vzl8rnbIoK63AUC6ebJfbZKrCVTD_Yth-HvxYOrDJTtnmLH2Q
Back to top Go down
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 3:51:37

FonikoKriari wrote:
Καλημέρα!:king: 
Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcQb4Vzl8rnbIoK63AUC6ebJfbZKrCVTD_Yth-HvxYOrDJTtnmLH2Q

καλημερα και απο εμεναSleep 
Back to top Go down
FonikoKriari

FonikoKriari


Posts : 251
Join date : 2013-03-19
Age : 29
Location : Nerdia

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 3:52:43

Elé Blackheart wrote:
FonikoKriari wrote:
Καλημέρα!:king: 
Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcQb4Vzl8rnbIoK63AUC6ebJfbZKrCVTD_Yth-HvxYOrDJTtnmLH2Q

καλημερα και απο εμεναSleep 

Dafuq are u doing? Shocked 
Back to top Go down
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 3:56:13

FonikoKriari wrote:
Elé Blackheart wrote:


καλημερα και απο εμεναSleep 

Dafuq are u doing? Shocked 

νυσταζα κατα τις 11 και κοιμηθηκα και τωρα ξυπνησα....δεν θελω αλλο νανι...μαλλον θα κοιμηθω πιο μετα...:Ρ
Back to top Go down
DreamAdmin
Administrator - Founder
DreamAdmin


Posts : 692
Join date : 2012-10-13
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 4:03:27

Elé Blackheart wrote:
FonikoKriari wrote:
Elé Blackheart wrote:


καλημερα και απο εμεναSleep 

Dafuq are u doing? Shocked 

νυσταζα κατα τις 11 και κοιμηθηκα και τωρα ξυπνησα....δεν θελω αλλο νανι...μαλλον θα κοιμηθω πιο μετα...:Ρ

Dafuq...
Back to top Go down
https://onepiecedream.rpg-board.net
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 4:08:45

DreamAdmin wrote:
Elé Blackheart wrote:


νυσταζα κατα τις 11 και κοιμηθηκα και τωρα ξυπνησα....δεν θελω αλλο νανι...μαλλον θα κοιμηθω πιο μετα...:Ρ

Dafuq...
χααχχααχχαχχααfarao farao farao farao farao 
Back to top Go down
Rikuo

Rikuo


Posts : 17
Join date : 2013-04-16
Age : 29

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 13:58:42

καλησπέρα!!
Back to top Go down
DreamAdmin
Administrator - Founder
DreamAdmin


Posts : 692
Join date : 2012-10-13
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 15:56:50

Rikuo wrote:
καλησπέρα!!

Καλησπέρα...Κομμάτια έχω γίνει...
Back to top Go down
https://onepiecedream.rpg-board.net
Ronios
Forum Member



Posts : 28
Join date : 2012-10-27

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 16:13:25

Και έχω την ευθύνη? Τελικά δεν μου εξήγησες τι να κάνω για τον χαρακτήρα οπότε θα κάτσεις να τον φτιάξεις μόνος σου! (Δίχως φρούτο!)lol! 
Back to top Go down
DreamAdmin
Administrator - Founder
DreamAdmin


Posts : 692
Join date : 2012-10-13
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 17:26:20

Ronios wrote:
Και έχω την ευθύνη? Τελικά δεν μου εξήγησες τι να κάνω για τον χαρακτήρα οπότε θα κάτσεις να τον φτιάξεις μόνος σου! (Δίχως φρούτο!)lol! 

...δεν σου είπα; confused 

Για πες μας, πόσο σίγουρος είσαι από το 1 μέχρι το 20 με λιγότερο σίγουρος το 1.
Back to top Go down
https://onepiecedream.rpg-board.net
FonikoKriari

FonikoKriari


Posts : 251
Join date : 2013-03-19
Age : 29
Location : Nerdia

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 18:57:51

Goodmorning again!
Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcQb4Vzl8rnbIoK63AUC6ebJfbZKrCVTD_Yth-HvxYOrDJTtnmLH2Q

Mr.Hellgar, όταν μου λες ότι η ιστορία ήταν χάλια, δεν περιμένω 68, περιμένω 50...
Back to top Go down
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:14:18

ανυπομονω να δω πως τα πηγε η ιστορια μου!!!:Ρ farao 
Back to top Go down
FonikoKriari

FonikoKriari


Posts : 251
Join date : 2013-03-19
Age : 29
Location : Nerdia

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:27:58

Elé Blackheart wrote:
ανυπομονω να δω πως τα πηγε η ιστορια μου!!!:Ρ farao 

Βλέπω τα "διδάγματα" στο τέλος τα συνεχίζουμε ε; Χαρά στην υπομονή σου... (το συγκεκριμένο ήταν πολύ καλό, wp).
Back to top Go down
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:34:03

FonikoKriari wrote:
Elé Blackheart wrote:
ανυπομονω να δω πως τα πηγε η ιστορια μου!!!:Ρ farao 

Βλέπω τα "διδάγματα" στο τέλος τα συνεχίζουμε ε; Χαρά στην υπομονή σου... (το συγκεκριμένο ήταν πολύ καλό, wp).
χαχα παντα πρεπει να γραφω το ηθικο διδαγμα-συμπερασμα της ιστοριας μου :Ρ και οσο για τα σχολια που μου εκανες κοιτα γενικα αποφασισα να μετριασω λιγο την μουντιλα :Ρ καλα που να δεις τι ερχεται στο β' παρτ της ιστοριας!!!:Ρ και τελος επικινδυνη η οχι πλοκη μην ξεχνας οτι ο χαρακτηρας μου δεν ειναι ενας αδυναμος που μολις ξεκινησε...:Ρ
Back to top Go down
FonikoKriari

FonikoKriari


Posts : 251
Join date : 2013-03-19
Age : 29
Location : Nerdia

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:37:30

Elé Blackheart wrote:
FonikoKriari wrote:


Βλέπω τα "διδάγματα" στο τέλος τα συνεχίζουμε ε; Χαρά στην υπομονή σου... (το συγκεκριμένο ήταν πολύ καλό, wp).
χαχα παντα πρεπει να γραφω το ηθικο διδαγμα-συμπερασμα της ιστοριας μου :Ρ και οσο για τα σχολια που μου εκανες κοιτα γενικα αποφασισα να μετριασω λιγο την μουντιλα :Ρ καλα που να δεις τι ερχεται στο β' παρτ της ιστοριας!!!:Ρ και τελος επικινδυνη η οχι πλοκη μην ξεχνας οτι ο χαρακτηρας μου δεν ειναι ενας αδυναμος που μολις ξεκινησε...:Ρ

Δεν το σχολιάζω αυτό lol! Ως ιδέα είναι φοβερή πάντως αν και το κάνεις εμφανές στο 2ο-3ο post. Με το που διάβασα, "όλα έμοιαζαν με τις ιστορίες που μου έλεγαν παιδί" λέω "Ωχ..." Ευτυχώς το πας καλά, να δω πως θα το μπαλώσεις όμως.
Back to top Go down
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:39:51

FonikoKriari wrote:
Elé Blackheart wrote:

χαχα παντα πρεπει να γραφω το ηθικο διδαγμα-συμπερασμα της ιστοριας μου :Ρ και οσο για τα σχολια που μου εκανες κοιτα γενικα αποφασισα να μετριασω λιγο την μουντιλα :Ρ καλα που να δεις τι ερχεται στο β' παρτ της ιστοριας!!!:Ρ και τελος επικινδυνη η οχι πλοκη μην ξεχνας οτι ο χαρακτηρας μου δεν ειναι ενας αδυναμος που μολις ξεκινησε...:Ρ

Δεν το σχολιάζω αυτό lol! Ως ιδέα είναι φοβερή πάντως αν και το κάνεις εμφανές στο 2ο-3ο post. Με το που διάβασα, "όλα έμοιαζαν με τις ιστορίες που μου έλεγαν παιδί" λέω "Ωχ..." Ευτυχώς το πας καλά, να δω πως θα το μπαλώσεις όμως.

κοιτα το συζητησα με τον μακη και επειδη ειναι μεταφορα χαρακτηρα ξερεις και ειμαστε σε διαφορετικη χρονικη περιοδο θα πω ουσιαστικα πως βρισκομαι στο παρελθον-ταξιδι στον χρονο. το πως θα το αιτιολογισω θα το δεις στην επομενη ιστορια :Ρ
Back to top Go down
FonikoKriari

FonikoKriari


Posts : 251
Join date : 2013-03-19
Age : 29
Location : Nerdia

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:42:19

Elé Blackheart wrote:


κοιτα το συζητησα με τον μακη και επειδη ειναι μεταφορα χαρακτηρα ξερεις και ειμαστε σε διαφορετικη χρονικη περιοδο θα πω ουσιαστικα πως βρισκομαι στο παρελθον-ταξιδι στον χρονο. το πως θα το αιτιολογισω θα το δεις στην επομενη ιστορια :Ρ

Θα το πω (αν και δεν πρέπει), ανυπομονώ να την δω αυτήν την δικαιολόγηση. Εγώ όταν βάλω τον Kaname θα τον κάνω άνθρωπο του παρόντος, όχι ταξίδια σε χωροχρόνους Razz 
Back to top Go down
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:46:58

FonikoKriari wrote:
Elé Blackheart wrote:


κοιτα το συζητησα με τον μακη και επειδη ειναι μεταφορα χαρακτηρα ξερεις και ειμαστε σε διαφορετικη χρονικη περιοδο θα πω ουσιαστικα πως βρισκομαι στο παρελθον-ταξιδι στον χρονο. το πως θα το αιτιολογισω θα το δεις στην επομενη ιστορια :Ρ

Θα το πω (αν και δεν πρέπει), ανυπομονώ να την δω αυτήν την δικαιολόγηση. Εγώ όταν βάλω τον Kaname θα τον κάνω άνθρωπο του παρόντος, όχι ταξίδια σε χωροχρόνους Razz 
δυστυχως δεν μπορω να το κανω γιατι εχω αφησει πλοκη με την μητερα μου στην μεση (τηνκρατανε φυλακισμενη) και δεν μπορω να το συνεχισω γιατι δεν ισχυει το παλιο ταιμλαιν. οποτε ταξιδι στον χρονο :Ρ
Back to top Go down
FonikoKriari

FonikoKriari


Posts : 251
Join date : 2013-03-19
Age : 29
Location : Nerdia

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:50:56

Elé Blackheart wrote:

δυστυχως δεν μπορω να το κανω γιατι εχω αφησει πλοκη με την μητερα μου στην μεση (τηνκρατανε φυλακισμενη) και δεν μπορω να το συνεχισω γιατι δεν ισχυει το παλιο ταιμλαιν. οποτε ταξιδι στον χρονο :Ρ

Do what you wish, I'll be reading Twisted Evil 
Back to top Go down
Elé Blackheart

Elé Blackheart


Posts : 72
Join date : 2013-02-17
Age : 30

Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitimeFri 12 Jul - 20:55:05

FonikoKriari wrote:
Elé Blackheart wrote:

δυστυχως δεν μπορω να το κανω γιατι εχω αφησει πλοκη με την μητερα μου στην μεση (τηνκρατανε φυλακισμενη) και δεν μπορω να το συνεχισω γιατι δεν ισχυει το παλιο ταιμλαιν. οποτε ταξιδι στον χρονο :Ρ

Do what you wish, I'll be reading Twisted Evil 
farao farao farao farao farao farao farao farao farao 
Back to top Go down
Sponsored content





Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Empty
PostSubject: Re: Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)   Συζήτηση Μελών (Spam allowed!) - Page 19 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Συζήτηση Μελών (Spam allowed!)
Back to top 
Page 19 of 29Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Ζαριές Ανεύρεσης Φρούτων (Όχι SPAM)
» Ζαριές Επιλογής Boss 1~6 (NO SPAM!)
» Ζαριές Προσγείωσης Weatheria (Όχι SPAM!)
» Συζήτηση - Naruto Manga
» Συζήτηση - One Piece Manga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.::OnePieceDream::. :: Κουμπί Usopp :: Spam Συζητήσεις-
Jump to: